Louis Vuitton x Jeff Koons

środa, 12/04/2017


Pin It

Louis Vuitton ostatnio lubi zaskakiwać swoimi nietypowymi kolaboracjami. Nadal mamy w głowie fenomenalną kolekcje stworzoną wspólnie ze streetową marką Supreme. Teraz do grona rodziny LV dołączył Jeff Koons, który stworzył dla marki kolekcje oryginalnych akcesoriów.

Jeff Koons to jeden z aktualnie bardziej znanych postmodernistycznych amerykańskich artystów, który zajmuję się malarstwem i rzeźbą. W swoich pracach kontynuuje idee dadaizmu i pop-artu, fascynują go zabawki i drobne przedmioty, przez co jego dzieła bardzo często przypominają powiększone drobnomieszczańskie bibeloty. Jego najnowsze dzieło to współpraca z luksusową marką Louis Vuitton. Specjalnie dla francuskiego brandu stworzył on kolekcje torebek i akcesoriów zatytułowaną Masters. Jeff na nowo zinterpretował najsłynniejsze dzieła takich artystów jak Da Vinci, Titian, Rubens, Fragonard i Van Gogh. Efekt jest naprawdę oszałamiający, sztuka i moda jak widać idą w parzę nawet jeśli chodzi o klasyków sztuki.

źródło: designscene.net, youtube.comautor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip