KarimRashid – legenda światowego designu w Polsce

środa, 12/10/2016


Pin It

KarimRashid – jeden z najbardziej znanych i płodnych designerów na świecie, już w październiku odwiedzi Polskę! Będzie Gościem Specjalnym debiutujących targów Warsaw Home i Poland Design Festival, które odbędą się w PTAK WARSAW EXPO w podwarszawskim Nadarzynie.

Na swoim koncie ma ponad 3000 projektów w produkcji, ponad 300 nagród i projekty realizowane w ponad 40 krajach świata. Jego prace znaleźć można w 20 stałych kolekcjach, a także w niezliczonych galeriach, muzeach i sklepach na całym świecie. KarimRashid – bo o nim mowa, jest powszechnie znany z przekraczania granic i horyzontów konsumentów, rozpowszechniania znaczenia wzornictwa w życiu codziennym, a przede wszystkim z ciągłego flirtu z różnymi dziedzinami sztuki – rzeźbą, modą, muzyką… Flirtu, który rodzi dzieła niezwykłe. Jak bardzo?

Już za kilkanaście dni będziemy mogli się o tym przekonać osobiście. Określany mianem poety plastiku, KarimRashid będzie bowiem gościem zbliżających się targów Warsaw Home i Poland Design Festival. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia wygłosi specjalny wykład „Future of design” (sobota 22.10, godz. 13.30) i zaprezentuje swoje najnowsze pomysły. Wśród nich znajdą się produkty zaprojektowane m.in. dla marki BoConcept. Co jeszcze? O tym warto się przekonać osobiście – w dniach 21-23 października w halach wystawienniczych PTAK WARSAW EXPO.autor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
chloe howl
 
festiwal sputnik
 
Bing
 
SHOPINSTAGRAM
    • Kim Kardashian for Vogue Mexico  kimkardashian beauty vogue lovehellip
    • Street style paris streetstyle france parisfashionweek fashionweek fashionshow colorfulstreets smallbaghellip
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip