Japońska sztuka kawowa

wtorek, 14/03/2017


Pin It

Buszując po Instagramie, możemy znaleźć prawdziwie utalentowanych ludzi. Przykładem jest Sawa, która prowadzi konto La Fee De Fleur, a na nim prezentuje swoje kawowe upodobania. Brzmi nieciekawie? Dodajmy do tego, że kawę pije zazwyczaj w towarzystwie kolorowych kwiatów i ich pięknych aranżacji.

Picie kawy jest pewnego rodzaju rytuałem. Wiele osób podchodzi do niego z powagą: kawę należy pić w spokoju i najlepiej w pięknym otoczeniu. Sawa do budowania kawowej aury używa świeżych kwiatów, najczęściej prosto z jej ogrodu. Piękne, delikatne i minimalistyczne kompozycje idealnie współgrają z filiżanką gorącego napoju. Oglądając zdjęcia, zaczęliśmy zazdrościć Sawie nie tylko plastycznych umiejętności, ale również okazji do celebrowania picia kawy w tak pięknej scenerii. Postanowiliśmy jutro wstać wcześniej i wypić pierwszą kawę, relaksując się w fotelu zamiast pić ją w pędzie do tramwaju z kubka termicznego.

 

źródło: www.instagram.com/la_fee_de_fleurautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip