1551

Formy Kolory

wtorek, 23/07/2013


Pin It

Kreatywnie i ambitnie!

Formy Kolory to świetny sposób na kreatywne spędzanie czasu w fajnym miejscu. Zostało otwarte zaledwie trzy miesiące temu, a pomysł odnosi sukces.

Hoża 19. Idąc ulicą nie można na to miejsce nie zwrócić uwagi. Biała przestrzeń, eksplodująca dodatkami i żelkami w kolorach, zmusza do zatrzymania się choć na chwilę. W środku jest przestronnie i bajecznie! Półki i szuflady wypełnione są elementami do tworzenia, widok przyciągają roześmiane dzieci, a po prawej stronie znajduję się lada z napojami, za którą urzęduje przemiła obsługa.

Założeniem tego miejsca było stworzenie takiej przestrzeni, w której każdy znajdzie coś dla siebie, pobudzi wyobraźnię. Jest to idealny sposób na odwrócenie uwagi dziecka od gier komputerowych, a także spędzenie z nim czasu. Oprócz rodzin przychodzi tutaj młodzież, w celu zaprojektowania własnego, niepowtarzalnego kubka, skarbonki, wazy i innych wzorów ceramicznych.  Formy Kolory to również miejsce, gdzie można stworzyć własną biżuterię.

Tu zrobisz własne mydła, świece, kubki, czy naszyjnik.

Jeżeli chcesz odpocząć, do dyspozycji masz księgarnię,  w której znajdą się publikacje z zakresu kultury i sztuki. Od września Formy Kolory gościć będą autorów książek, także tych pisanych z myślą o dzieciach.

Nie wiem, jak was, ale mnie kusi, żeby wykonać własne mydełko shea o kształcie babeczki bądź kubek na poranną kawę 😉

FK4 FK3 FK2 FK1 FK5

009 002 006 008autor: redakcjaNAPISZ KOMENTARZ
KOMENTARZE
 1. aga 07 sierpnia 2013 12:47
  avatar

  Ładnie się to prezentuje.


ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
SHOPINSTAGRAM
  • Id wita Czas na ozdoby Ikeowskie frakt macie na 100hellip
  • Poduszka z ogonem ktra ukoi Twoje serce Qoobo to robothellip
  • Od kiedy Anthony Vaccarello obj dowdztwo w Saint Laurent tenhellip
  • Jak zapakowa prezent? To pytanie co roku powraca do nashellip