Drewniana komoda

poniedziałek, 10/04/2017


Pin It

Komoda w stylu vintage to ostatni krzyk mody. To nic innego jak łączenie przeciwieństw. Nie dość, że prezentuje się ciekawie pośród nowoczesnych wnętrz to pełni kluczową rolę w naszych wnętrzach. Coraz częściej zamiast wielu mebli stawiamy na minimalizm, czyli jedna ustawna szafka rekompensuje nam całe zestawy mebli. 

Komoda z naturalnego drewna świetnie sprawdza się w nowoczesnych oraz industrialnych wnętrzach jak również pośród wystroju w stylu prowansalskim lub hampton. Duża komoda w swoim wnętrzu i szufladach pomieści wiele akcesoriów, a obszerny blat przyda się do zagospodarowania przez lustro lub lampę oraz ulubioną roślinkę i ciekawy wazon. Drewniane komody ciekawie wpisują się między białymi ścianami lub dla kontrastu między ciemną szarością oraz granatem. Każdy ma swój własny pomysł na kreatywne ustawienie drewnianej komody, która z biegiem lat staje się małym dziełem sztuki. Zobaczcie kilka inspiracji z komodą w roli głównej.

foto: pinterestautor: Monika KomorowskaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip