Czarne lody i gofry na patyku – co będziemy jeść latem?

piątek, 28/04/2017


Pin It

Jedzenie, jak każda inna dziedzina, również ma swoje trendy i dominujące tendencje. Nieoceniony w ich kreowaniu jest oczywiście Instagram. Zbliżające się lato powoduje, że szukamy coraz więcej kolorowych przekąsek, idealnych na festiwale i wakacyjne wycieczki.

Instagramowym hitem okazały się gofry na patyku, wypromowane podczas festiwalu Coachella przez firmę Sweet Combforts. Festiwalowicze oszaleli na punkcie kolorowych i nietypowych deserów. Dobrze Wam znane gofry są zapiekana na patyku i dopełnione naszymi ukochanymi słodyczami: ciastkami oreo, słodkimi posypkami, czekoladą, popcornem czy karmelem. Mniam!

Nieco innym wariantem pornfood w 2017 roku są tzw. gotyckie lody. Czemu gotyckie? Wafelki są czarne, a lodowa masa również otrzymana w ciemnych i dość ponurych odcieniach. O co chodzi w goth ice-cream? Do ciasta potrzebnego do wypiekania wafli dodawany jest węgiel aktywny. Niebanalny kolor lody zawdzięczają zarówno temu składnikowi, jak i innym super zdrowym składnikom: spirulinie, czy chlorelli. Spróbujecie?

 

źródło: instagramautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip