Czarna lemoniada – superfood 2017?

czwartek, 06/04/2017


Pin It

Jest czarna, niezwykle popularna i ma zbawienne działanie na nasz organizm. Czarna lemoniada staje się hitem w social mediach i skradła serca wszystkich fanów zdrowej diety. Co takiego kryje się w tym nietypowym napoju?

Magicznym składnikiem czarnej lemoniady jest węgiel aktywny, który powinien stać się stałym elementem naszej diety oraz rytuałów urodowych. Węgiel aktywny jest pozyskiwany z węgla drzewnego, łupin orzechów (bardzo popularny jest węgiel aktywny pozyskiwany z kokosa), pestek czy nasion owoców. Jest w stu procentach ekologiczny i bardzo tani w produkcji, a dzięki swoim właściwościom jest wykorzystywany w produkcji lekarstw, kosmetyków oraz w przemyśle spożywczym. Lemoniada z dodatkiem węgla aktywnego działa oczyszczająco, wspomaga detoks organizmu z toksyn i podobno… Świetnie zwalcza kaca. Jak zrobić swoją wersję czarnej lemoniady? Do klasycznej lemoniady cytrynowej, którą przygotujecie w domu, wsypcie węgiel aktywny (dostępny w aptekach, w kapsułkach – wystarczy je otworzyć i wydobyć czarny proszek ze środka). Zamiast cukru użyjcie miodu lub syropu klonowego. Serwujcie dobrze schłodzoną i sami odkrywajcie jej fantastyczny wpływ na oeganizm!

 

źródło: instagramautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip