Coachella 2018 – wiemy kto wystąpi!

środa, 03/01/2018


Pin It

Coachella to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzycznych festiwali na świecie. Dziś został ogłoszony cały lineup tegorocznej edycji tego niesamowitego wydarzenia. Przyznajemy, że szczęki musieliśmy zbierać z podłogi!

Głównymi gwiazdami tegorocznego festiwalu Coachella, który odbędzie się 13-22.04 są The Weekend, Beyoncé oraz Eminem! Oczywiście spokojnie, wystąpią oni w innych dniach. Na festiwalu nie zabraknie również takich gwiazd jak Cardi B, SZA, Haim, Tyler the Creator, David Byrne, King Krule, Kamasi Washington, alt-J (którzy już w lutym wystąpią w Warszawie), A Perfect Circle, Chic with Nile Rodgers, Vince Staples, St. Vincent, the War on Drugs oraz Fleet Foxes, Migos, Yaeji, Big Thief i Priests. Jednym słowem będzie się działo!

Oby tylko w tym roku Beyoncé nie zaskoczyła wszystkich wieścią o ciąży, tak jak było to rok temu, gdy również miała pojawić się na festiwalu.

źródło: instagram.com/coachella/ ; instagram.com/eminem/ ; instagram.com/theweeknd/ ; instagram.com/beyonce/autor: Maciej CzerniejewskiNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
SHOPINSTAGRAM
  • Couple golas spotted at Berlin Fashion Week berlin berlinfashionweek berlinfashionhellip
  • Happy bday to our beloved Kate Moss katemoss fashioniconhellip
  • Our must have micro bag! microbag microbags fashion style musthavehellip
  • Bathroom at the Ritz Paris bathroom ritzparis ritz pinkhellip
 • aaaa