Christopher Kane x Crocs haute couture

poniedziałek, 31/07/2017


Pin It

Podobno w modzie wydarzyło się już wszystko. Trudno dziwić się nowym, nawet najbardziej absurdalnym trendom. Christopher Kane jednak potrafi nas zadziwić. Projektant zaprezentował ostatnio autorską kolekcję popularnych butów CROCS. Kolekcja nosi miano haute couture – buty są zdobione drogimi kamieniami, a ich cena (promocyjna!) osiąga ponad 200 euro. Co Wy na to?

Kane utrzymuje, że od zawsze był fanem tych butów i chciał odczarować opinię, że są brzydkie, mało kobiece i nadają się wyłącznie do prac w ogrodzie. No cóż, nie do końca wiemy, czy zaprojektowanie ekskluzywnej linii z wykorzystaniem drogich kamieni i futra jest sposobem na odczarowanie crocsów. Niewątpliwie jednak projekty wzbudzają są tematem wielu dyskusji, a pojawienie się ich na wybiegu podczas pokazu kolekcji było naprawdę niespodziewane. Pytanie tylko, czy faktycznie znajdą się osoby, które zdecydują się na taki element garderoby!

 

źródło: christopher kane, harper’s bazaar, vogueautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip