Bohaterowie seriali w ubraniach projektantów

piątek, 19/05/2017


Pin It

Benjamin Siedler jest ilustratorem i grafikiem, który ma dość niecodzienne podejście do mody. Jego instagram wypełniony jest ciekawymi kolażami, na których możecie zobaczyć Bridget Jones w ciuchach Balmain albo Wednesday Adams w projektach Miu Miu. Brzmi nierealnie? Zobaczcie sami.

Autor instagramowego konta ubiera postaci z kultowych filmów i seriali w projekty największych domów mody. Efektem jego pracy jest profil przepełniony kolorowymi kolażami. Jeśli kiedyś zastanawialiście się, jak mogłaby wyglądać Vivian Ward z filmu Pretty Woman w projektach Chloé, to właśnie dzięki Siedlerowi macie okazję.

 

Kolaże (w kolejności): Bridget Jones x Balmain, Chłopcy z Ferajny x Prada x Fendi, Diabeł Ubiera się u Prady x Vetements, Dziewczyny x Loewe, Gra o Tron x Prada, James Bond x Sacai, Legalna Blondynka x Comme des Garçons, Wredne Dziewczyny x Dior, Pamiętnik x Jaquemus, Orange Is The New Black x Vetements, Pretty Woman x Chloé, Romeo i Julia x Valentino, Seks w Wielkim Mieście x Comme des Garçons, Słodkie Zmartwienia x Louis Vuitton, Rodzina Adamsów x Miu Miu

źródło: www.instagram.com/benjaminseidlerautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Empik
 
SHOPINSTAGRAM
    • Boguslavskaya to poczenie tradycji ze wspczesnoci rzemiosa z nowoczesn technologihellip
    • Przepis na lody domowej roboty mniam icecream homemade homemadefood healthyhellip
    • niadanie idealne acaibowls photo elsaswholesomelife zobaczcie nasze wybory na exampleplhellip
    • Aktywny wgiel to prawdziwy super skadnik ktry podbija serca wszystkichhellip