Bidfood Farutex

wtorek, 21/02/2017


Pin It

W Łodzi powstała nowa scena kulinarna. Akademia Bidfood Farutex zaprojektowana została z myślą o wykorzystaniu zarówno pod kątem prezentacji i warsztatów kulinarnych i sommelierskich jak również spotkań oraz szkoleń w większym gronie – widownia Akademii mieści ponad 40 osób!

Podczas pokazów to kucharz gra pierwsze skrzypce, dlatego architekci zaproponowali wyeksponowaną kuchnię, która jest niczym scena. Dzięki zawieszonym telewizorom i wysuwanemu ekranowi goście mogą bardzo dokładnie obserwować przygotowywanie posiłków. Czarna stalowa konstrukcja posłużyła również do stworzenia regałów z drewnianymi kubikami, idealnie dopasowanymi do przechowywania win z całego świata. Neony nad regałami ułatwiają odnalezienie butelki ze swojego ulubionego miejsca na świecie. Wnętrze utrzymane jest w eleganckiej oraz industrialnej atmosferze. Autorem projektu są architekci z biura mode:linaTM.

źródło: modelina-architekci

 autor: Monika KomorowskaNAPISZ KOMENTARZ

. . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
2 noce do rana
 
SHOPINSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip