Bal księżniczek i wojowniczek

wtorek, 09/01/2018


Pin It

Bal przebierańców to wielkie wydarzenie dla każdego dziecka. Podczas karnawałowych przygotowań do młodzieńczych balów każda dziewczyna pragnie różowego stroju księżniczki lub przebrania w swoje ulubione zwierzątko. Wyruszamy w podróż po strój na wielki, dziecięcy bal przebierańców. 

Dziecięcy świat jest pełen księżniczek w tiulowych sukienkach oraz ulubionych króliczków lub lisków. Wybierając karnawałowy strój nie zawsze trzeba sięgać po klasyczne stroje odzwierciedlające bohaterów z kreskówek lub filmów. Przedstawiamy pomysły na strój dla dziewczynki przy użyciu dostępnych ubranek w szafie. Marka Lady Stump jest niezastąpiona w temacie miłości do ulubionych zwierzątek. W ofercie posiadają nie tylko bluzy i sukienki z pandą lub liskiem, znajdziecie dodatkowo lisowe szalei królicze czapki. W poszukiwaniu stroju dla wojowniczki warto odwiedzić markę La Pepino, która zainspiruje do odważnych strojów Indianki. Wystarczy do wzorzystej, bawełnianej sukienki dodać kilka piór i łuk. Strój odważnej wojowniczki gotowy. Dla miłośniczek korony zachęcamy do wybrania tiulowej kreacji w połączeniu z uszytym berłem oraz koroną, która podczas zimowych dni posłuży jako opaska na uszy. Ogon od marki Mr Tail dla dziewczynki pozwoli wcielić się w ulubionego dinozaura, syrenkę lub ciekawą postać z dziecięcej wyobraźni.

Wszystkie przebrania znajdziecie na specjalnej selekcji karnawałowej na pakamera.plautor: Monika KomorowskaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
SHOPINSTAGRAM
  • Couple golas spotted at Berlin Fashion Week berlin berlinfashionweek berlinfashionhellip
  • Happy bday to our beloved Kate Moss katemoss fashioniconhellip
  • Our must have micro bag! microbag microbags fashion style musthavehellip
  • Bathroom at the Ritz Paris bathroom ritzparis ritz pinkhellip
 • aaaa