Anna Dello Russo dla TOD’s

środa, 29/11/2017


Pin It

Circus!Circus! czyli kapsułowa kolekcja zaprojektowana przez włoską „wyrocznię mody”  Annę Dello Russo dla marki TOD’s to eksplozja kolorów i wzorów. Dyrektor kreatywna Vogue Japan nadała butom i akcesoriom marki nowe znaczenie.

Anna Dello Russo to niewątpliwie osobowość. Kobieta, która ma osobny apartament na swoje ubrania i otwarcie mówi, że prędzej wyrzuci z domu mężczyznę niż jakąkolwiek rzecz ze swojej garderoby. Włoszka nie boi się eksperymentować z modą, dlatego też nazywana jest często „kolorowym ptakiem ulicy”.

Jak widać przeciwieństwa się przyciągają, gdyż założona w latach 70-tych przez Dieggo Della Vallę marka TOD’s to prostota, kunszt i niewymuszona elegancja. Mokasyny i dodatki marki charakteryzuje ręczne wykonanie oraz najwyższa jakość materiałów. Anna Dello Russo i TOD’s? Połączenie niemal niemożliwe, a jednak kapsułowa kolekcja Circus!Circus! to strzał w dziesiątkę.

Inspiracją dla Anny Dello Russo była wystawa sklepowa, powstała w listopadzie zeszłego roku przy Madison Avenue, nawiązująca do motywu cyrkowego z filmów Felliniego. Kolekcja niewątpliwie przyciąga wzrok i będzie dostępna w Miami oraz przy Madison Avenue. Zobaczcie i oceńcie sami tę kolaborację.

 

 

 autor: Ola KwiatkowskaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
SHOPINSTAGRAM
    • Id wita Czas na ozdoby Ikeowskie frakt macie na 100hellip
    • Poduszka z ogonem ktra ukoi Twoje serce Qoobo to robothellip
    • Od kiedy Anthony Vaccarello obj dowdztwo w Saint Laurent tenhellip
    • Jak zapakowa prezent? To pytanie co roku powraca do nashellip