1553

4 seasons jewellery: biżuteria z pasji

sobota, 22/07/2017


Pin It

4 Seasons Jewelry to biżuteria, która powstała z prawdziwej pasji. Zgodna z aktualnymi trendami, ale ceniąca sobie klasykę. Dla kobiet nietuzinkowych, pragnących więcej. Najnowsza kolekcja, to mleczna kolekcja – tworzona jest z mleka mamy karmiącej. Pamiątka, z tego niezwykłego czasu w życiu. Kolekcja ta jest najbardziej osobistym projektem autorki, która przez ponad dwa lata karmiła swoją córkę. To intymne przeżycie znalazło odzwierciedlenie w jej pracy zawodowej.

Autorka kolekcji współpracowała ze specjalistami z dziedziny technologii, chemii spożywczej oraz biologii by ją stworzyć. W tej serii biżuterii zawarło się mnóstwo emocji, determinacji i czasu by mleczna biżuteria była jak najdoskonalsza i trwała.

Artystka chciała umożliwić mamom zatrzymanie wspomnień z niezwykłego okresu, jakim jest karmienie dziecka. Więź, która powstaje między mamą a niemowlęciem, jest czymś magicznym – warto zachować z tego okresu namacalną pamiątkę. 4 Seasons Jewelry jest marką, która emocje zamyka w przepięknej oprawie i najwyższej jakości jubilerskich arcydziełach. Przepiękne sesja zdjęciowa jest zwieńczeniem długiej pracy nad kolekcją i przypieczętowaniem niezwykłej wrażliwości artystki.

 

Produkty marki 4 seasons jewelry znajdziecie na platformie Pakamera.plautor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ
KOMENTARZE
 1. polinka 28 lipca 2017 11:27
  avatar

  Ta biżuteria jest na prawdę przepiękna! Żałuję, że już nie karmię, ale przy następnej ciąży nie będę się wahać i sprezentuje sobie taką bransoletkę. Widać, że robiona jest z pasją, dokładnością, a wartość sentymentalna jest ogromna. Cudowny pomysł!

 2. Daria 08 sierpnia 2017 20:16
  avatar

  Piękna biżuteria i piękna inicjatywa! To nie tylko ładna pamiątka, ale niezwykle dokładnie wykonana biżuteria, która zdobi! Wiem co mówię – Pani Marta wykonała dla mnie (na moje zamówienie) kolczyki z mlekiem kilka lat temu i wciąż olśniewają!

 3. Daria 10 sierpnia 2017 5:47
  avatar

  Mam biżuterię tej marki zrobioną na moje zamówienie przez Panią Martę. Zachwyca nawet tych, którzy nie wiedzą,że biała perełka to kropla mleka a ja mam ze sobą swój amulet przypominający o tym, co najważniejsze – o domu.


. . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
SHOPINSTAGRAM
  • Id wita Czas na ozdoby Ikeowskie frakt macie na 100hellip
  • Poduszka z ogonem ktra ukoi Twoje serce Qoobo to robothellip
  • Od kiedy Anthony Vaccarello obj dowdztwo w Saint Laurent tenhellip
  • Jak zapakowa prezent? To pytanie co roku powraca do nashellip