12. LAT Pakamera.pl x Ralph Kaminski x BassAstral x Igo x BarStudio

wtorek, 11/07/2017


Pin It

Obudź w sobie imprezowe zwierzę i galopem dołącz do naszego zgranego stada. Przebrnij przez gąszcz ulic miejskiej dżungli, by piątek 14.07.2017 odprężyć się w najlepszej balangowej oazie – Barze Studio. Zapoluj na najlepsze doznania sezonu. Rajską muzykę zapewni nam – Ralph Kaminski z zespołem „My Best Band In The World” oraz duet elektroniczny Bass Astral x Igo. Stwórzmy najfajniejszą watahę w tropikach stolicy i spotkajmy się przy melanżowym wodopoju! Świętujemy 12. urodziny platformy Pakamera.pl!

Bajkowy Ralph Kamiński z siedmioosobowym zespołem jest niekwestionowanym, tegorocznym objawieniem na polskim rynku muzycznym.
Czaruje wokalem i aurą tworzoną podczas koncertów wraz ze swoim bandem. Zaraz po występie artysty na Openerze, warszawska publiczność będzie mogła delektować się jego repertuarem podczas naszych urodzin, na jego pierwszym otwartym koncercie.

Po koncercie Kamińskiego na scenie pojawi się umykający wszelkim schematom i definicjom duet BASS ASTRAL x IGO.
Występy są niekończącą się imprezą, pełną wysmakowanych bitów Kuby Tracza w połączeniu z wyrazistym wokalem Igora Walaszka. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w całej Polsce.

Muzyczną wisienką na urodzinowym torcie będzie DJ set trzech niepokornych: GLASS Hunters którzy warszawskim klubowiczom znani są doskonale. Z chłopakami odpinamy wrotki i bawimy się do świtu!

O atrakcje na miejscu zadba L’oreal Colorista – ekipa szykuje dla wszystkich bardzo kolorowe niespodzianki. Na miejscu będziecie mogli zaszaleć i oddać się w ręce stylistów, którzy zadbają tego wieczoru o imprezowy look. Uwiecznią to niezastąpione FOTKI Z BUDKI.

Gdzie: BAR STUDIO | Plac Defilad 1
Kiedy: 14.07.2017
wstęp: wolny

Więcej info: www.facebook.com/events/111301549490848autor: Kasia KępkaNAPISZ KOMENTARZ

. . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Progresja
 
SHOPINSTAGRAM
    • Dwie siostry z Los Angeles tworz nietypowy catering Tak piknyhellip
    • Szukasz idealnego prezentu dla fashionistki? Zajrzyj na Examplepl i dohellip
    • Gluten Appetit to restauracja w ktrej krluje gluten! Dodatkowo nakarmiciehellip
    • Halloween is coming! halloween inspiration beauty halloweenmakeup makeup sugarskull girlhellip